Monitory Dell

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Monitory ­ firmy Dell od czterech lat są uznawane za numer 1 na świecie.

Wszystkie monitory DELL w naszej ofercie są objęte Gwarancją Premium Panel obejmują bezpłatną wymianę wyświetlacza.

Jest to ponad standardowe rozwiązanie w branży, ponieważ gwarantuje w okresie gwarancji sprzętowej zero zablokowanych pikseli w pozycji „włączonej” (tzn. święcących jasnym światłem na wyświetlaczu).

Monitory

Monitory to podstawowy element wyposażenia informatycznego. Są one odpowiedzialne za wyświetlanie obrazu generowanego przez komputer lub inne urządzenia multimedialne. 

W ofercie Gigam.pl posiadamy asortyment wyprodukowany przez firmę Dell. Należy ona do grupy liderów w branży komputerowej, tworząc innowacyjne konstrukcje najwyższej jakości.  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wszystkie monitory znajdujące się w tej kategorii to produkty nowe, fabrycznie zapakowane i pozbawione wad. Szczegółowo selekcjonujemy i weryfikujemy każde zamówienie przed dostarczeniem go do klienta. 

Monitory komputerowe – rodzaje i zastosowanie

Chociaż ekran to tylko część zestawu komputerowego, warto wybrać produkt charakteryzujący się profesjonalnym wykonaniem. Każdy potrzebuje modelu dostosowanego do indywidualnych oczekiwań. Wyróżniamy m.in. kategorie: 

ekonomiczne,

profesjonalne, 

zaawansowane

konsumenckie,

wielkoformatowe. 

Jest to najpopularniejszy podział, dzięki któremu zarówno specjaliści, jak i klienci prywatni mogą dopasować artykuły do swoich oczekiwań. 

Monitory ekonomiczne lub konsumenckie świetnie sprawdzą się w domach prywatnych i wśród pracowników, którzy zajmują się czynnościami nie wymagającymi rozbudowanego sprzętu. Mogą one zostać wykorzystane również w pracach, w których jakość obrazu nie ma szczególnego znaczenia – księgowość, obsługa klienta, pisarstwo itp. 

Konstrukcje profesjonalne, zaawansowane i wielkoformatowe są już przystosowane do dużo trudniejszych zadań. Ich rozdzielczość natywna, czas reakcji matrycy, jasność i pozostałe parametry pozwalają na wydajną pracę grafików, monterów wideo i profesjonalnych graczy. Dysponują one dodatkowymi złączami i opcją konfiguracji niestandardowego ustawienia. 

Dell – wieloletnia historia marki 

Firma powstawał w roku 1984 w stanach zjednoczonych. Swoją siedzibę posiada w Round Rock w stanie Teksas. Założycielem jest Michael Dell – amerykański biznesmen i filantrop. 

Jej pierwsza siedziba znajdowała się w pokoju akademickim, który zamieszkiwał Michael. Początkowa nazwa brzmiała "PC's Limited", a założyciel zajmował się sprzedażą komputerów kompatybilnych z urządzeniami od IBM. Po kilku miesiącach pracy Dell złożył pierwsze sprawozdanie finansowe, z którego wynikało prawie 1 mln dolarów zysku i 134 tys. przychodu. Trzeba przyznać, że jest to spełnienie amerykańskiego snu w najlepszym wydaniu. 

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiedni monitor do pozostałych elementów zestawu.