Komputery stacjonarne Dell

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Choć komputery stacjonarne od kilku lata przegrywają z laptopami wyścig o portfele Polaków, to ciągle solidne i maszyny, mogące sprawdzić się w każdej firmie. Szczególnie popularne są ciągle w pracy biurowej, gdzie komputery stacjonarne Dell, wykazują się doskonałymi osiągami i wydajnością. Ponadto produkty, tego znanego amerykańskiego producenta, to gwarancja solidności. Dlatego, niezależnie, czy potrzebujesz komputera do obróbki zaawansowanej grafiki, lub przetwarzania danych, czy tylko do prostych prac w arkuszu kalkulacyjnym, komputery stacjonarne Dell, to dobry i sprawdzony wybór. Komputery PC (personal computer) mogą sprawdzić się w wielu firmach, ale również wśród użytkowników prywatnych.

Jaki powinien być dobry komputer do pracy w firmie? Przede wszystkim niezawodny i wydajny. Co ważne stacjonarne komputery do biura marki Dell, mogą pochwalić się dużo lepszymi osiągami, niż laptopy w podobnej cenie. Dlatego decydując się na zakup klasycznego komputera, można wybrać dużo lepsze podzespoły, niż w analogicznym laptopie. Dla przykładu zamiast 4 GB pamięci RAM, możemy wybrać 8. To dobry powód, aby w momencie, kiedy nasi pracownicy nie potrzebują laptopów, bo pracują jedynie z biura, ciągle decydować się na komputery stacjonarne. Ceny komputerów PC są bardzo zróżnicowane, więc w naszym sklepie znajdzie się coś na każdą kieszeń.

 

Spośród wielu serii obecnych w naszym sklepie najpopularniejsze są następujące linie produktów:

INSPIRON - to komputery powstałe w celu zapewnienia jak największego komfortu pracy w biurze. Dzięki temu mogą stanowić podstawowe wyposażenie firm i instytucji, gdzie liczy się solidność i niezawodność, oraz wygodne środowisko pracy.

 

PRECISION - to seria zaprojektowana z myślą o potrzebach grafików, architektów i wszystkich najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka wydajność, idzie w nich w parze, z ergonomią wykonania, najwyższej jakości grafiką i rozdzielczością ekranu.

 

XPS- niezawodne komputery o najwyższych parametrach. Jest to seria dla osób oczekujących najwyższej jakości. 

 

VOSTRO - linia skierowana do małych firm, gdzie solidne wykonanie i niezawodność są ważniejsze od wysokich osiągów. Doskonałe do prac biurowych.

 

OPTIPLEX - to uniwersalna seria komputerów stacjonarnych Dell, charakteryzująca się dużymi możliwościami konfiguracji i solidnym wykonaniem. Dlatego dobrze sprawdzają się zarówno w biznesie, jak i użytku domowym np. multimediów.