Akcesoria Dell Pozostałe

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Komputer to wyjątkowo funkcjonalne narzędzie, które codziennie wykorzystywane jest przez miliony ludzi na całym świecie. Dzięki nim możemy zarabiać, uczyć się lub bawić. Warto zastanowić się nad tym, jak udoskonalić pracę swojego sprzętu, tak, by maksymalizować satysfakcję i efekty. 

W tej kategorii przygotowaliśmy pozostałe akcesoria, z których pomocą możecie poprawić wydajność swojego urządzenia. Oferujemy produkty dostosowane zarówno do oczekiwań klientów prywatnych, jak i firmowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z oryginalnymi i nowymi propozycjami od firmy Dell.

Co warto dokupić do swojego laptopa lub notebooka?

Komputery mobilne z każdym sezonem stają się coraz lżejsze i cieńsze. Doszło nawet do tego, że rzadko posiadają kieszeń CD/DVD. Na szczęście większość plików, aplikacji, gier, programów i różnych dodatków systemowych transportowana jest dzięki nośnikom USB lub poprzez wirtualne dyski. Czasem jednak pojawia się potrzeba uruchomienia nośnika fizycznego. Co w takiej sytuacji zrobić? Jedynym ratunkiem jest zewnętrzna kieszeń CD/DVD, którą możecie znaleźć w tej kategorii!

Kieszeń na dysk zewnętrzny HDD jest kolejnym przydatnym gadżetem. Demontaż dysku twardego z komputera nie zajmuje długo (zwłaszcza kiedy dysponujecie specjalnymi kieszeniami w obudowie). Transport ciężkich plików i dużej ilości materiałów (np. zdjęć lub utworów muzycznych) nie musi być trudny. Wystarczy podłączyć nośnik za pomocą przewodu USB do dowolnego urządzenia multimedialnego, by cieszyć się jego zawartością. Jest to idealny zakup dla osób, które wybrały laptopa lub notebooka wyposażonego jedynie w dysk SSD. 

Gigam.pl – dlaczego warto wybrać Dell?

Gigam.pl to sklep komputerowy z ponad 20-letnią tradycją. W naszym zespole znajdują się osoby z najbliższego otoczenia, a każdy jest pasjonatem technologii, komputeryzacji i nowoczesnych innowacji elektronicznych. Nieprzypadkowo wybraliśmy markę Dell dla naszych klientów. 

Jest to sprzęt wykonany z najlepszych komponentów, który gwarantuje zadowolenie najbardziej wymagającym osobom. Priorytetem załogi Gigam.pl jest perfekcyjna jakość obsługi klientów, bezbłędna realizacja powierzonych zadań i dostarczenie komputerów oraz akcesoriów, z których sami chcielibyśmy korzystać. 

Dell to amerykańska historia komputeryzacji. Firma posiadająca swoje początki w pokoju akademickim w 1984 roku stała się liderem w branży technologicznej. Od momentu założenia Gigam.pl wiedzieliśmy, że podjęta przez nas decyzja odnośnie marki Dell jest słuszna i nie pomyliliśmy się. Dziś z dumą prezentujemy Wam ofertę na każdą kieszeń, spełniająca wymagania wszystkich pracowników, specjalistów i osób prywatnych!