Akcesoria Dell Zasilacze

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Każdy laptop wyposażony jest w akumulator, dzięki któremu może on pracować bez stałego podłączenia do sieci. Z czasem baterie jednak słabną i należy uzupełnić zapas energii, używając do tego celu zasilaczy. Bez nich użytkowanie komputerów mobilnych jest niemal niemożliwe, dlatego warto zabezpieczyć się zapasowym zasilaczem, który uratuje Was w sytuacji zgubienia lub uszkodzenia poprzedniego zestawu.

Zależy Wam na najwyższym poziomie zadowolenia? Musicie w takim razie wykorzystywać komponenty najwyższej jakości. Produkty w Gigam.pl to asortyment fabrycznie zapakowany, wolny od wad i przede wszystkim oryginalny. Stawiając na elektronikę Dell, nasi klienci otrzymują gwarancję zadowolenia! 

Jak wybrać odpowiedni zasilacz? 

Niemal większość serii laptopów i notebooków posiada inny kształt oraz wielkość gniazda zasilającego. Jest to spowodowane grubością, wielkością i innowacyjnością konstrukcji komputerów. Koniecznie więc należy upewnić się przed zakupem, że dany zasilacz będzie kompatybilny z Waszym modelem urządzenia – w innym wypadku ładowanie nie będzie możliwe. 

Dysponujemy także zasilaczami USB typu C. Jest to uniwersalny wtyk, który często stosowany jest także w tabletach, odtwarzaczach i smartfonach. Jeśli jest taka możliwość, zweryfikujcie parametry starego zasilacza i wybierzcie identyczny. W razie problemów z odnalezieniem satysfakcjonujących narzędzi, znajdziecie u nas informacje na temat zgodności. 

Nasz zespół chętnie pomoże w zakupie – wystarczy wysłać wiadomość. 

Jeżeli istnieje alternatywa wyboru modeli o różnej wadze, zawsze wybierajcie mniejszy i lżejszy produkt. Zasilacze do laptopów i notebooków potrafią być ciężkie, co będzie powodować dyskomfort w czasie podróżowania. Możecie tego uniknąć, dlatego zachęcamy do sprawdzenia, co mamy do zaoferowania. 

Dlaczego wysoka jakość ma znaczenie?

Impulsy elektryczne nie lubią przewodów niskiej jakości. Tracą one wtedy swoją wydajność i przepływ prądu automatycznie, staje się ograniczony. Zauważyliście, że stosując nieoryginalne zamienniki o kiepskim wykonaniu, Wasz laptop, tablet lub telefon komórkowy znacznie wolniej uzupełnia niedobór energii? Jest to spowodowane użyciem budżetowych podzespołów. 

Brak pełnej zgodności ze sprzętem oznacza duże zagrożenie zarówno dla użytkowników, samego sprzętu, jak i instalacji elektrycznej. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek niezgodności lub niepokojące objawy (np. syczenie lub dziwne zachowanie komputera po podłączeniu), należy niezwłocznie zgłosić reklamację lub wymienić zasilacz na nowy.