Akcesoria Dell Torby i plecaki

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Inwestując w laptop, warto od razu sięgnąć od razu po niezbędne akcesoria i gadżety. Użytkowanie sprzętu wyposażonego w zestaw dodatkowych narzędzi jest znacznie wygodniejsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze – zarówno dla samego użytkownika, jak i komputera. 

Torby i plecaki przygotowane przez naszych specjalistów to wyselekcjonowany asortyment od marki Dell. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat produktów? W Gigam.pl znajdziecie wszystkie niezbędne informacje!

Torba, czy plecak? 

Torba jest najczęściej wybieraną propozycją wśród posiadaczy laptopów i notebooków. Pracownicy biurowi i studenci chętnie decydują się na ten elegancki i modny element, ponieważ w wygodny sposób można transportować w nim również notatki, dokumenty i materiały w wersji papierowej. Kojarzą się one także z poważnym stanowiskiem i profesjonalizmem, ponieważ świetnie pasują do luźnych marynarek, koszul oraz każdego służbowego stroju. 

Plecaki przypominają wyposażenie dla uczniów, którzy muszą mieć przy sobie masę książek i zeszytów. Nic dziwnego, że młodzi klienci chętniej korzystają z ich walorów. Należy jednak zauważyć, że są one często wygodniejsze przy większych laptopach i notebookach oraz pojemniejsze. Rozkładając równomiernie ciężar na barkach, będzie on znacznie mniej dokuczliwy przy dalszych trasach – warto więc dysponować zarówno torbą, jak i plecakiem. 

Jaki bagaż jest najlepszy – zapewnij sobie bezpieczeństwo?

Czym powinny charakteryzować się torby i plecaki dla konsumenta mobilnego sprzętu komputerowego? Muszą spełniać 3 podstawowe kryteria:

bezpieczeństwo,

komfort eksploatacji,

estetyczny design. 

Bezpieczeństwo i brak obaw podczas podróży

Ile razy zdarzyło się Wam, że wracając z pracy lub jadąc na ważne spotkanie, złapał Was deszcz? Nie zawsze można liczyć na schronienie, a elektronika nie lubi kontaktu z wilgocią. Torby i plecaki powinny być wodoszczelne, by sprzęt nie uległ zniszczeniu. 

Podróż z laptopem lub notebookiem to także ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Wystarczy, by ktoś wpadł na Was lub poślizgniecie się na śliskim chodniku, by komputer uderzył o ziemię i uległ awarii. Profesjonalnie zaprojektowane torby i plecaki powinny redukować szkody, amortyzując uderzenie.

Wygoda i elegancja

Nie musicie rezygnować z nowoczesnego designu na rzecz komfortu. Dell spełni wszystkie oczekiwania, łącząc ze sobą znakomite komponenty, rewelacyjną cenę i perfekcyjne wykonanie.