Akcesoria Dell Stacje dokujące i replikatory

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Stacje dokujące i replikatory to standardowe wyposażenie stanowiska pracowników biurowych, którzy swoje obowiązki służbowe wykonują przy użyciu laptopów. Niemal każde biurko powinno zostać wyposażone w kompatybilny zestaw, dzięki któremu odłączenie i podłączenie wszystkich narzędzi do komputera nie będzie zajmować dużej ilości czasu.

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy komponenty wyprodukowane przez firmę Dell. Jest to popularny na całym świecie producent sprzętu komputerowego, który cieszy się uznaniem najbardziej wymagających klientów. Pamiętajcie, by przed zakupem sprawdzić zgodność swojego sprzętu ze stacją dokującą lub replikatorem. 

Zastosowanie stacji dokujących i replikatorów w firmie

Spędzasz przed biurkiem wiele godzin, realizując firmowe projekty? Na pewno wykorzystujesz w tym celu wiele narzędzi, do których należą m.in.:

drukarki,

kopiarki,

kamery internetowe,

zewnętrzne mikrofony,

słuchawki, 

projektory.

I wiele innych urządzeń, podłączanych np. do złącz USB lub RJ45. 

Wyobraź sobie, że musisz przygotować materiały, odłączyć wszystkie akcesoria, udać się z laptopem do swojego szefa, podłączyć w jego gabinecie większość gadżetów, po czym wrócić na miejsce pracy i ponownie zamontować narzędzia. Taki scenariusz może powtarzać się codziennie wiele razy. Jest jednak prosty sposób, by wyeliminować ten kłopot. Są to stacje dokujące i replikatory, które minimalizują czas oraz zużycie portów. 

Jak wybrać odpowiedni model – najważniejsze porty i parametry

Muszą być one przede wszystkim kompatybilne z danym modelem laptopa. Chociaż w Gigam.pl posiadamy jedynie sprzęt amerykańskiej marki Dell, nie każda stacja dokująca lub replikator będą pasować do konkretnego komputera mobilnego. Nasi specjaliści pamiętają zawsze o tym, by takie informacje znalazły się pod każdym produktem.

Najbardziej rozbudowane stacje dokujące i replikatory posiadają m.in. takie złącza jak:

D-Sub,

DVI,

DisplayPort,

audio (wejście),

audio (wyjście),

USB 2.0,

USB 3.0, 

PS/2,

RJ-45,

Parallel,

RS-232,

zasilania.

Zaawansowane replikatory i stacje mogą dysponować portem Thunderbolt. Jest to obecnie najszybsze łącze, które udostępnia możliwość transferu danych na poziomie do 100 GB/s. Zakup takich konstrukcji to inwestycja na wiele lat. 

Istotna jest także ilość portów, ponieważ jedna sztuka wielofunkcyjnego USB może okazać się zbyt mała. Dell posiada w ofercie wiele propozycji, które różnią się nie tylko rozbudową, ale również ceną. W ten sposób wszyscy użytkownicy otrzymują najlepsze konfiguracje dla swoich potrzeb.