Akcesoria Dell Powerbanki

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Smartfon, tablet, laptop lub odtwarzacz zaczyna informować o niskim poziomie baterii? Jesteś obecnie na spacerze, w podróży lub w najbliższej okolicy nie ma żadnego źródła zasilania? Jest to czarny scenariusz każdego podróżnika, przedstawiciela handlowego i mobilnego pracownika, który wykorzystuje laptop, notebook, telefon komórkowy i tablet do zadań służbowych. 

Powerbanki dostępne w tej kategorii to doskonała alternatywa, dzięki której nawet wielogodzinna praca w pociągu, samolocie, namiocie lub aucie nie będzie problemem! Wybierz markę Dell i ciesz się wydajnością razem z nami! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Najważniejsze parametry powerbanków

Najważniejszym parametrem, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas inwestycji, jest pojemność. Jeśli bateria laptopa lub notebooka posiada wydajność rzędu 4-5 tysięcy mAh, powerbank mający 3 tysiące mAh nie uzupełni niedoborów energii – zwłaszcza jeśli podczas procesu ładowania, wciąż będziecie użytkować swój sprzęt. Chcąc zabezpieczyć się na każdą sytuację awaryjną, warto sięgnąć po model posiadający powyżej 10 tysięcy mAh. Dzięki temu bez problemu zasilisz zarówno laptop, tablet, jak i smartfon. 

Chcąc wybrać najlepszą konfigurację dla siebie, koniecznie trzeba sprawdzić ilość dostępnych portów. Im będzie ich więcej, tym lepiej, ponieważ podłączyć jednocześnie większą ilość urządzeń. 

Przykład: powerbankiem z dwoma wejściami USB, możecie jednocześnie ładować telefon i tablet, lub dwa notebooki. 

Zawsze należy zweryfikować informacje, czy dany powerbank jest kompatybilny z Waszym komputerem. W przypadku tabletów, odtwarzaczy i smartfonów ładowanych za pośrednictwem złącza USB, nie ma takiego problemu. Notebooki i komputery mobilne mogą nie odnajdywać urządzenia, jeśli nie zostało ono dostosowane. Chociaż powerbanki znajdujące się w naszym sklepie to wyposażenie marki Dell, nie oznacza to, że wszystkie z nich obsługują każdy laptop tej firmy. 

Jak używać powerbanków?

Chociaż może wydawać się to mało skomplikowanym zadaniem, czasem sam transport przysparza wiele problemów. Powerbank powinien być przenoszony i przechowywany w etui lub pokrowcu, który odizoluje go od zabrudzeń, kurzu i wilgoci. 

Podróżując z niezabezpieczonym powerbankiem istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia mechanicznego lub pojawienia się mało estetycznych zmian eksploatacyjnych. Sięgając po pokrowiec lub etui, możecie tego uniknąć, wydłużając żywotność Waszego asortymentu. 

W Gigam.pl znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie!