Akcesoria Dell Myszy

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

O ile każdy laptop posiada touchpad, o tyle wykorzystanie komputera stacjonarnego bez myszy jest niemożliwe. Warto zadbać o wysoką jakość tego elementu, by cieszyć się wygodną, komfortową i przede wszystkim wydajną pracą. 

W ofercie Gigam.pl stawiamy na satysfakcję wszystkich klientów. Nie bez powodu wybraliśmy markę Dell, której zaufaliśmy wiele lat temu. Jeśli zależy Wam na niezawodności, również powinniście zadbać o kompatybilny zestaw zapewniający płynność użytkowania.

Przewodowe kontra bezprzewodowe

Brak kabla w myszce to brak ograniczeń. W praktyce często bywa inaczej, więc na początku oceńcie swoje oczekiwania względem akcesoriów. Do zasilania myszki bezprzewodowej wykorzystywane są akumulatory, więc mogą one ulec rozładowaniu, dobrze być na to przygotowanym.

Warto zwrócić uwagę, że produkty dla profesjonalnych graczy w większości przypadków to myszki przewodowe. Dlaczego tak jest? Ponieważ modele bezprzewodowe łączą się z komputerem przy pomocy czujnika podczerwieni podłączonego do gniazda USB. Mogą więc gubić sygnał, co dla gamerów jest niedopuszczalne, ponieważ w ich zawodzie ważne są nawet ułamki sekund i błyskawiczna reakcja. 

Gamingowe, budżetowe i premium

Wielu specjalistów sięga po myszki gamingowe, które uchodzą za najbardziej czułe, perfekcyjnie wykonane i funkcjonalne. Naturalnie profesjonaliści potrzebują precyzji, lecz nie każdy będzie w stanie spożytkować ilość ich potencjał we właściwy sposób. Jeżeli jesteście sporadycznymi miłośnikami mało wymagających tytułów lub w ogóle nie interesuje Was wirtualny świat najpopularniejszej rozrywki, nie musisz sięgać po produkty z tej półki. 

Budżetowe myszki Dell doskonale spełnią swoje zadanie, gdy eksploatowane będą przez pracowników biurowych, osoby surfujące po sieci lub używające sprzętu do edukacji – niezależnie, czy posiłkują się one laptopem, czy jednostką stacjonarną. 

Dla kogo przygotowano myszy premium? Dell skierował takie wyposażenie dla pracowników na ważnych stanowiskach biurowych, którzy przed komputerem spędzają wiele godzin i zależy im na designie swojego sprzętu. Mogą one posiadać m.in.:

niewielką wagę,

ergonomiczny kształt,

2-3 przyciski,

czytnik linii papilarnych,

łączyć się za pomocą modułu Bluetooth.

Myszki Dell dra graczy mogą być ponadto zadowalającym produktem dla grafików komputerowych. Często muszą oni korzystać z różnych narzędzi, więc duża ilość przycisków pozwala na ustawienie podstawowych pędzli i dodatków w skrótach klawiszowych. Dzięki temu będą one cały czas pod palcami. Ułatwi to pracę, minimalizując także czas obróbki zdjęcia lub tworzenia obrazu.