Akcesoria Dell Linki antykradzieżowe Lock for Dell

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Odejście od stanowiska pracy bez zabezpieczenia swojego komputera to wyjątkowo ryzykowne posunięcie. Przechowując delikatne dane klientów, tajemnice handlowe i informacje firmowe na swoim niezabezpieczonym dysku, może narazić nas i naszych pracowników na poważne konsekwencje. 

Warto stosować profesjonalne produkty ochronne, które uniemożliwiają kradzież i dostęp osobom niepożądanym. Linki antykradzieżowe Lock for Dell są jednym z nich! Dysponujemy jedynie sprawdzonym i oryginalnym asortymentem od marki Dell, dlatego zapewniamy kompatybilność z określonymi modelami laptopów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. 

Linki antykradzieżowe Lock for Dell dla pracowników biurowych 

Praca biurowa teoretycznie nie należy do niebezpiecznych – oczywiście, jeśli nie jesteście administratorami delikatnych danych pracowników lub klientów. O ile komputer stacjonarny pozostawiony bez opieki ciężko ukraść, o tyle z laptopem jest dużo łatwiej. 

Ustawienie hasła dostępu lub wykorzystanie do tego czytnika linii papilarnych to stanowczo zbyt mało, by uchronić sprzęt przed potencjalną kradzieżą. Oddalając się od biurka, zawsze należy wybrać linki antykradzieżowe z wytrzymałego metalu, by osoby niepowołane nie odeszły niepostrzeżenie z Twoim laptopem. 

Jaką linkę wybrać?

Koniecznie musicie sprawdzić, czy laptop posiada dodatkowe złącze Noble Lock. Chociaż większość modeli biznesowych i osobistych ma możliwość wykorzystania linki, mogą one dysponować także wejściem Kensington Lock. Dell w swoich konstrukcjach chętnie wykorzystuje obydwa systemy, gdyż są one niezawodne i wyjątkowo komfortowe dla użytkowników – w końcu wystarczy jeden ruch kluczyka lub wpisanie zabezpieczającego kodu, by od nowa mieć nieograniczony dostęp do laptopa. 

Czy każdy laptop wyposażony jest w system zabezpieczający?

Otóż nie. Wiele laptopów (nawet firmy Dell) nie posiada portu zabezpieczającego Noble Lock, ani Kensington Lock. Chcąc mieć pewność przed zakupem, że konkretny model można przypiąć do biurka lub nogi stołu, należy sprawdzić specyfikację sprzętu. 

W Gigam.pl zawsze podajemy informacje odnośnie kompatybilności. Zapraszamy serdecznie po najlepszą ofertę zabezpieczeń od marki Dell. Akcesoria ochronne od tego producenta cieszą się wytrzymałością i wieloletnią niezawodnością, ponieważ wykonane zostały z najlepszych materiałów oraz z dbałością o detale. Nie warto ryzykować kradzieżą komputera i danych, które mogą okazać się dużo bardziej cenne od samego sprzętu. Narażanie siebie i innych na straty jest nieodpowiedzialne – zwłaszcza jeśli można tego uniknąć w prosty i szybki sposób.