Akcesoria Dell Głośniki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Komputery stacjonarne rzadko dysponują wbudowanymi głośnikami. Laptopy również nie posiadają satysfakcjonującego zestawu audio, dlatego warto zainwestować w głośniki lub soundbary. Niewielkie zestawy 2.0 lub listwy są świetnym rozwiązaniem, które mogą okazać się zaskakująco wydajną propozycją – zwłaszcza jeśli wyprodukowane zostały przez tak renomowane firmy, jak znany na całym świecie Dell. 

Wszystkie produkty w ofercie Gigam.pl są nowe, wolne od wad i oryginalne. Inwestując w głośniki i soundbary dostępne w tej kategorii, zapewniasz sobie najwyższą jakość dźwięku i pełną kompatybilność z komputerami stacjonarnymi oraz laptopami Dell. 

Soundbar czy głośniki – co i kiedy wybrać?

Chcąc dopasować odpowiednie narzędzia, należy zastanowić się gdzie i do czego głośniki lub soundbary będą wykorzystywane. Niewielkie pomieszczenia, w których użytkownik zawsze będzie znajdować się blisko źródła dźwięku, źle będą współpracować z dużą mocą sprzętu grającego. Moc 5 watów wystarczy, by słuchać muzyki, oglądać filmy, materiały edukacyjne, realizować projekty, prezentacje lub grać w gry. 

Soundbary to bardzo wygodne akcesorium, gdy dysponujecie komputerem stacjonarnym i monitorem. Można je ustawić pod ekranem, co nie tylko będzie prezentować się w estetyczny i przyjemny sposób, ale wykorzystacie także rzadko użytkowane miejsce. W przypadku laptopów lepszym rozwiązaniem będą głośniki stereo. Perfekcyjnie sprawdzą się one u osób pracujących przy pomocy Skype i innych komunikatorów wideo. Mogą one posiadać dodatkowe wejścia USB lub mini-jack, dzięki którym łatwo i wygodnie podłączycie mikrofon oraz słuchawki.

Zarówno głośniki, jak i soundbary Dell, to asortyment certyfikowany, wyprodukowany w sposób profesjonalny z najlepszych komponentów. Świadczą o tym specjalistyczne testy przeprowadzane na całym świecie i miliony zadowolonych użytkowników. 

Audio dla domu i firmy – zadbaj o jakość

Ciężko prowadzić szkolenie lub prezentację, zaniedbując dźwięk. Jest to element, dzięki któremu można maksymalizować zainteresowanie uczestników, zwracając ich uwagę na przygotowane materiały. W niewielkich salach nie trzeba skupiać się na głośności lub dźwięku przestrzennym, dlatego standardowe głośniki 2.0 będą wystarczające, by zapewnić satysfakcjonujący efekt. 

Jak poprawić jakość? Wystarczy wybrać głośniki Dell 2.1, które zostały wyposażone dodatkowo w głośnik niskotonowy (basowy). Doda on głębi i przyjemnego wyrazu, nawet do prostych ścieżek dźwiękowych, np. do prezentacji multimedialnej.