Akcesoria Dell Akcesoria do monitorów

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Efektywna, komfortowa i przede wszystkim bezpieczna praca z wykorzystaniem komputera, wymaga czasem inwestycji w dodatkowe gadżety. Akcesoria do monitorów Dell mogą okazać się ciekawą alternatywą, która okaże się niezbędna dla Waszego domu lub biura. 

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ponad 20 lat temu zaufaliśmy marce Dell i dziś wiemy, że była to doskonała decyzja – Wy również możecie się o tym przekonać. 

Akcesoria do monitorów dla firm – w co warto zainwestować?

Zabezpieczenie tajemnic firmowych i ochrona delikatnych danych pracowników lub klientów to dość powszechny problem. Czasem do wycieku danych może dojść nawet w sytuacji, gdy osoba postronna spojrzy w monitor pracownika odpowiedzialnego za administrację informacji. Filtr prywatyzujący do monitorów jest świetnym rozwiązaniem tego problemu. Już przy niewielkim kącie, widać jedynie czarny obraz! 

Koniecznie trzeba dopasować wielkość filtrów i ich zaawansowanie do wielkości oraz rodzaju monitora. Posiadają m.in. laptop z dotykowym ekranem, filtr prywatyzujący musi być z nim kompatybilny.

Należycie do grupy użytkowników sprzętu Dell? W takim razie znajdziecie w tej kategorii wszystko, czego potrzebujecie. 

Dlaczego akurat Dell?

Jeżeli dysponujecie komputerami i ekranami Dell, jest to chyba oczywiste. Akcesoria do monitorów gwarantują wtedy 100-procentową zgodność i maksymalną wydajność. Jest to również lider na rynku sprzętu komputerowego od 1984 roku i już w pierwszych miesiącach marka odnosiła wiele sukcesów. Biorąc pod uwagę ponad 30-letnie doświadczenie firmy, dostępność na całym świecie i doskonałe opinie użytkowników, można spokojnie jej zaufać. My uczyniliśmy to ponad 20 lat temu i do dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja. 

Akcesoria do monitorów Dell to przede wszystkim konstrukcje zaprojektowane przez najlepszych specjalistów w branży. Posiadają oni nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie, dlatego potrafią stworzyć gadżety wspierające użytkowników w codziennych czynnościach. 

Jakie komponenty dodatkowo wybrać?

Adaptery mogą okazać się niezbędne, by podłączyć ekran do komputera stacjonarnego lub monitora. Dysponujemy m.in. przejściówkami HDMI-Displayport lub Mini Displayport-Displayport, USB-VGA i USB-HDMI. Dzięki doskonałym materiałom i podzespołom wyświetlany obraz wciąż będzie wysokiej jakości. Świadczyć mogą o tym prestiżowe certyfikaty, które Dell otrzymuje dla wszystkich swoich produktów.