Laptopy Dell

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Marka Dell to producent niezwykle popularnych laptopów, używanych zarówno do pracy biurowej, użytku domowego, jak i rozrywki. Gwarantują one że każdy użytkownik znajdzie wśród nich coś dla siebie, niezależnie czy potrzebuje laptopa do pracy, do domu, czy do gier komputerowych. Klienci, którzy decydują się na produkty tej amerykańskiej firmy, od zawsze mogą liczyć na niezawodność i wysoką jakość wykonania, co przez lata stało się znakiem rozpoznawczym komputerów z charakterystycznym logo.

Laptopy Dell opierają się na sprawdzonych i wydajnych podzespołach umożliwiających dowolną konfigurację i zarówno dysków twardych, pamięci podręcznej, jak i kart graficznych. Procesory Intel Core i3, i5 i i7 zapewniają doskonałe osiągi, pozwalające pracować i bawić się w komfortowych warunkach.

Wyposażone system operacyjny Windows 10 laptopy Dell sprawdzają się podczas codziennej pracy, a wygodne ekrany o matrycach od 13 do 17 cali pozwalają cieszyć się pełnią kolorów w wysokiej rozdzielczości.

 

Spośród wielu serii obecnych w naszym sklepie najpopularniejsze są następujące linie produktów:

 

LATITUDE - to uniwersalna seria laptopów Dell, charakteryzująca się dużymi możliwościami konfiguracji i solidnym wykonaniem. Dlatego dobrze sprawdzają się zarówno w biznesie, jak i użytku domowym np. odtwarzaniu multimediów.

 

INSPIRON - to laptopy powstałe w celu zapewnienia jak największego komfortu pracy w biurze. Dzięki temu mogą stanowić podstawowe wyposażenie firm i instytucji, gdzie liczy się solidność i niezawodność, oraz wygodne środowisko pracy.

 

PRECISION - to seria zaprojektowana z myślą o potrzebach grafików, architektów i wszystkich najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka wydajność, idzie w nich w parze, z ergonomią wykonania, najwyższej jakości grafiką i rozdzielczością ekranu.

 

XPS- niezawodne notebooki i ultrabooki wykonane z najlepszych materiałów, odznaczające się niezwykłą estetyką i komfortem pracy. Jest to seria dla osób oczekujących najwyższej jakości.

 

VOSTRO - lina laptopów skierowana do małych firm, gdzie solidne wykonanie i niezawodność są ważniejsze od wysokich osiągów. Doskonałe do prac biurowych oraz wyposażenie pracowników zdalnych.

 

Wybierając laptopy, notebooki i ultrabooki Dell zapewniasz sobie sprawdzone rozwiązania, z których korzystają miliony osób na całym świecie. Wybierz interesujący Cię model i zobacz jakie dodatki (monitory, klawiatury, myszy, stacje dokujące) możesz go uzupełnić, aby w pełni korzystać z możliwości jakie dają laptopy i komputery Dell.