Akcesoria Dell Adaptery i przejściówki

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Adaptery i przejściówki pozwalają na połączenie ze sobą dwóch urządzeń. Nie zawsze jest to tak proste, jak wygląda w teorii. Różne złącza i brak pełnej kompatybilności to częsty problem, który spotyka niemal wszystkich użytkowników komputerów. Chcąc wykluczyć takie sytuacje, warto w swoim wyposażeniu znaleźć miejsca na asortyment dostępny w tej kategorii. 

Wszystkie adaptery i przejściówki dostępne w naszym sklepie to nowe i oryginalne komponenty. Chcąc maksymalizować bezpieczeństwo i satysfakcję z rezultatów, koniecznie wybierajcie akcesoria od renomowanych producentów – Dell bez wątpienia do nich należy. 

Niezbędne adaptery i przejściówki – jakie akcesoria warto mieć w swoim wyposażeniu

Chcąc podłączyć dysk, drukarkę lub inne wielofunkcyjne urządzenia biurowe do modemu, należy wykorzystać adapter USB - Ethernet. Sięgając po zastosowanie złącza Rj45, można stworzyć wiele interesujących połączeń zapewniających wygodę pracy biurowej. 

Dysponujemy także adapterami Displayport na wersję mini, dzięki czemu bez problemu podłączycie wszystkie ekrany do swoich komputerów, kontrolerów (np. Arduino i Raspberry Pi) lub zestawów kin domowych. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych portów (zaraz obok HDMI). Oferuje on doskonałą jakość obrazu, więc nic dziwnego, że wszystkie nowoczesne konstrukcje wykorzystują jego potencjał. 

Naturalnie zarówno w naszej ofercie, jak i firmy Dell, nie mogło zabraknąć adapterów Displayport i HDMI. Znajdują się one obecnie w każdym komputerze stacjonarnym, laptopie, monitorze, telewizorze, czy zestawie audio-wideo. 

My również codziennie używamy przejściówek i adapterów do realizacji powierzonych nam zadań i projektów. Mamy więc 100-procentową pewność, że akcesoria z tej kategorii sprawdzą się do zastosowań firmowych i prywatnych. 

Dlaczego warto inwestować w adaptery i przejściówki wysokiej klasy

Jakość transmisji danych, szybkość przepływu informacji i satysfakcja jest zależna od materiałów, tworzyw i komponentów, które zostały wykorzystane przy produkcji złączy, portów i adapterów. Sięgając po asortyment przygotowany przez specjalistów firmy Dell, nie należy obawiać się o zadowalające rezultaty – marka od lat 80-tych XX wieku udowadnia, że potrafi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Wszystkie adaptery i przejściówki dostępne w Gigam.pl to produkty nowe, wolne od wad i fabrycznie zapakowane. Każdego dnia staramy się być coraz lepsi i gwarantować naszym klientom perfekcyjną obsługę oraz błyskawiczną realizację. Przed dostarczeniem zamówionych komponentów, sprawdzamy je z myślą o Was.