Filtruj według

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Rozdzielczość natywna

Rozdzielczość natywna

Monitory Dell Seria C - wielkoformatowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Kiedy potrzebne są niestandardowe rozwiązania, wielkoformatowe Monitory Dell z Serii C są doskonałym wyborem. Posiadają one mnogą ilość zastosowań, a dzięki wysokiej jakości obrazu świetnie sprawdzą się w każdej firmie. 

Dell to sprzęt komputerowy wysokiej klasy. Marka wielokrotnie udowodniła, że zasługuje na zaufanie swoich klientów, dzięki czemu cieszy się renomą i rekomendacjami na całym świecie. Innowacyjne konstrukcje połączone z najlepszą jakością podzespołów i atrakcyjną ceną gwarantują satysfakcję wszystkim klientom. W Gigam.pl zadbaliśmy o stworzenie oferty monitorów wielkoformatowych na każdą okoliczność i kieszeń. 

Zastosowanie wielkoformatowych monitorów Dell

Jest to świetne narzędzie do przedsiębiorstwa, które dysponuje pomieszczeniem typu Open Space lub salami szkoleniowymi dla niewielkich grup pracowników. Wall Board lub ekran umożliwiający przedstawienie prezentacji wykonany z wielkoformatowego monitora jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ wszystkie treści, prezentacje, wykresy i informacje będą doskonale widoczne – nawet w pomieszczeniach z dużą ilością okien.

Dzięki bardzo dużym rozmiarom, można korzystać z wielu okien jednocześnie. Jest to wspaniała alternatywa dla systemów monitoringowych, ponieważ nie trzeba inwestować w wiele ekranów, by do każdego dopasować indywidualną kamerę. Obraz z wszystkich można podzielić i wyświetlić na wielkoformatowym monitorze.

Jeśli zależy Ci, by stworzyć w poczekalni multimedialną tablicę informacyjną, to wyposażenie z tego miejsca jest najlepszą opcją. Interesanci nawet z dalekich odległości zobaczą istotne wiadomości lub materiały marketingowe. 

Oferta wielkoformatowych monitorów Dell

Doskonale odwzorowanie kolorów, wysoki poziom jasności i rozdzielczość na poziomie 4K? Jest to zapewnienie perfekcyjnego obrazu, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. Stosując narzędzia i komponenty od firmy Dell, każdy użytkownik otrzymuje gwarancję zadowolenia. Monitory wielkoformatowe są wyposażone w dodatkowe złącza, dzięki czemu bez problemu można podłączyć do nich zewnętrzne źródła obrazu i elementy (np. kontrolery).

Złącze DisplayPort i kąt widzenia obrazu (zarówno w poziomie, jak i pionie) wynoszący 178 stopni, to dowód na to, że można oczekiwać od produktów dostępnych w tej kategorii spełnienia! 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu asortymentu do swoich potrzeb i nie chcesz przepłacać? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość – z chęcią odpowiemy na pytania. Gigam.pl to zespół fachowców, którzy swoje umiejętności zdobywają w branży komputerowej od ponad 20 lat!