Filtruj według

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Typ panela LCD

Typ panela LCD

Rozdzielczość natywna

Rozdzielczość natywna

Czas reakcji matrycy

Czas reakcji matrycy

Jasność

Jasność

Monitory Dell Seria S - konsumenckie

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje wysokiej jakości obrazu do pracy, nauki lub rozrywki, to monitory konsumenckie Dell Serii S powinny poradzić sobie z Twoimi oczekiwaniami. Różnią się one od produktów ekonomicznych nie tylko wyglądem i wykonaniem, ale również podzespołami, rozbudowaniem i oferowanymi możliwościami. 

Gigam.pl to profesjonalny sklep z konstrukcjami marki Dell. Zawsze stawiamy na narzędzia, z których sami chętnie korzystamy podczas swoich obowiązków. Jeśli chcesz się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na asortyment dostępny w naszym sklepie.  

Konsumenckie monitory Serii S – atrakcyjna cena i wygoda pracy

Komputery to wielozadaniowe urządzenia, które umożliwiają nam zarówno rozrywkę, pracę, jak i edukację. Monitor jest jednak elementem, który w pierwszej kolejności rzuca się w oczy, dlatego powinien być wykonany w elegancki sposób. Seria S charakteryzuje się nowoczesną kolorystyką luksusowym designem i bardzo cienkimi ramkami. 

Ich ceny są porównywalne do tych, które możecie znaleźć w kategorii monitorów ekonomicznych, a mimo wszystko są dużo bardziej zaawansowane. Monitory konsumenckie posiadają matrycę IPS, wysoką rozdzielczość i dodatkowe złącza (USB, mini-jack), dzięki którym istnieje możliwość podłączenia dodatków w wygodny sposób. 

Jeśli szukacie asortymentu do domowych zastosowań, seria S będzie bezbłędną decyzją. Oglądanie filmów, surfowanie po sieci, edukacja, amatorskie granie i korzystanie z social mediów będzie czystą przyjemnością.

Seria S dla biznesu

Gdy Twoim zadaniem jest kontakt z klientami, analizowanie danych lub przygotowywanie prezentacji, nie potrzebujesz monitorów, które dorównują jakością wyposażeniu grafików. Seria S jest doskonałym wyborem, gdyż zapewni Ci wyjątkowo satysfakcjonujący obraz i dopasowaną wielkość. Posiadamy modele od 22 do 34 cali, dzięki czemu każdy powinien znaleźć alternatywę na swoją kieszeń, która będzie dostosowana do potrzeb. 

Biznesmeni i wysoko usytuowani pracownicy często spędzają codziennie wiele godzin przy swoich biurkach. Produkty ograniczające możliwości indywidualnego ustawienia kąta lub wysokości mogą być powodem dyskomfortu, dlatego warto zdecydować się na monitory konsumenckie, które posiadają wygodną regulację. 

Komputer to zestaw składający się z jednostki stacjonarnej, monitora, klawiatury i myszy. Chcąc cieszyć się perfekcyjnym działaniem, należy zadbać o wszystkie podstawowe elementy. Dell to bezpieczne i niezawodne rozwiązanie, natomiast Gigam.pl to najlepsza obsługa i atrakcyjne ceny.