Monitory Dell Seria U - zaawansowane

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Seria U (UltraSharp) monitorów Dell to zaawansowane konstrukcje, które już na pierwszy rzut oka prezentują się w sposób imponujący. Dzięki technologii IPS i najlepszym podzespołom, użytkownicy decydujący się na inwestycję w produkty dostępne w tej kategorii, mogą liczyć na wspaniały i szczegółowy obraz o żywych oraz głębokich kolorach. 

Należysz do grupy najlepszych specjalistów w branży? Chcesz zapewnić swoim pracownikom doskonałe narzędzia pracy? W takim razie trafiłeś perfekcyjnie! Monitory Dell seria U to sprzęt dla prawdziwych profesjonalistów. 

Dlaczego warto wybrać monitory z serii U (UltraSharp)?

Kiedy jesteś ekspertem w swoich fachu i Twój zawód wymaga od Ciebie precyzyjnego dostosowania detali obrazu lub zdjęcia, musisz mieć do dyspozycji narzędzia umożliwiające wydajną i satysfakcjonującą pracę. W tej kategorii znajdziesz modele obsługujące rozdzielczość na poziomie 7680 x 4320 pikseli! Jest to imponujący wynik, który jeszcze niedawno nie był osiągalny – dziś z pomocą przychodzi oferta Gigam.pl. 

Warto wspomnieć o możliwościach, które seria U oferuje swoim użytkownikom. Duża ilość złącz USB (nawet typu b) i mini-jack, pozwalają na podłączenie dodatkowego źródła obrazu (np. Arduino, aparatu, kamery) lub akcesoriów (myszki, głośników, słuchawek z mikrofonem lub klawiatury). Już nie musisz schylać się do komputera i szukać wejścia na tylnej części obudowy – wszystko masz pod ręką. 

Klienci otrzymują możliwość regulacji wysokości ekranu, kąta nachylenia itp. Matryca IPS doskonale oddaje kolory, których wyświetlana liczba przekracza 1 mld!

Jak dostosować wielkość monitora do potrzeb?

Chociaż każdy marzy o wielkim panoramicznym modelu monitora, nie każdy takiego potrzebuje. Seria zaawansowana zaczyna się od 24 cali i kończy na panoramicznych modelach QHD o przekątnej 49 cali! 

Pracujesz na kilku kartach jednocześnie? Zajmujesz się montażem obrazu wideo lub tworzeniem muzyki? Ślady bez wątpienia są długie, a kilka okien przeglądarki zajmuje dużo miejsca. Warto wykorzystać potencjał pokaźnych ekranów powyżej 40 cali. W przypadku grafików i fotografów sprawdzą się najlepiej 32 calowe ekrany, natomiast pozostałym specjalistom pozostają wszystkie mniejsze propozycje. Są one jednak skonstruowane z równie mocnych i wydajnych komponentów, dlatego możecie liczyć na imponującą jakość obrazu. 

Monitory UltraSharp od firmy Dell mają do zaoferowania znacznie więcej! Chcesz się o tym przekonać? Sam zobacz, co nasz zespół przygotował. Nie czekaj i wybierz najlepszy monitor dla swoich potrzeb. 

Monitory DELL z serii UltraSharp są przeznaczone dla tych którzy potrzebują znakomitej jakości obrazu i łatwej obsługi wielu aplikacji, a także możliwości regulacji i zarządzania zużyciem energii przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne.