Filtruj według

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Typ panela LCD

Typ panela LCD

Rozdzielczość natywna

Rozdzielczość natywna

Czas reakcji matrycy

Czas reakcji matrycy

Jasność

Jasność

Monitory Dell Seria P - profesjonalne

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Monitory serii profesjonalnej to niezastąpione rozwiązanie dla konsumentów z wyjątkowo wysokimi wymaganiami. Świetnie sprawdzą się zarówno w firmach, jak i prywatnych domach, dzięki rozbudowanej konstrukcji oraz mnogiej ilości funkcjonalności. Warto zapoznać się z oferowanymi możliwościami, by doskonale dopasować ekran do osobistych preferencji. 

Od ponad 20 lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu komputerowego wysokiej klasy. Firma Dell cieszy się renomą użytkowników na całym świecie, dlatego posiadamy pewność, że zadowoli wszystkich naszych klientów. Wybierając asortyment serii P (profesjonalne), mamy pewność, że każdy będzie usatysfakcjonowany ze swojej decyzji.  

Seria profesjonalna dla wymagających 

Gdy chodzi o wyposażenie komputerowe dla specjalistów na ważnym stanowisku, należy pod uwagę brać jedynie najlepsze komponenty. Ich praca zazwyczaj wymaga maksymalnej wydajności i dbałości o detale, dlatego jakość urządzeń elektronicznych i sprzętu również powinna gwarantować najwyższy poziom. Monitory Dell z serii profesjonalnej oferują bardzo rozbudowane interfejsy, wyposażone m.in. w kilka złączy USB, wejścia i wyjścia audio (mini-jack), a nawet niestandardowe RS232.

Warto wspomnieć, że profesjonalne monitory ze stajni Dell, standardowo posiadają rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli). Można jednak znaleźć w naszej ofercie także propozycje obsługujące 4K! Dysponujemy modelami o wielkości zaczynającej się od 19,5 cali, rosnącej do 42,5 cali. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich analityków, programistów, grafików i monterów, którzy wielokrotnie muszą pracować na kilku oknach lub kartach jednocześnie. Matryca w technologii IPS i DisplayPort pilnują perfekcyjnego obrazu.

Dell na straży jakości i satysfakcji

Gigam.pl to zespół specjalistów z branży komputerowej, którzy od wielu lat stoją na straży zadowolenia klientów. Na bieżąco obserwujemy rynek i stale staramy się dostarczać konsumentom najbardziej innowacyjne rozwiązania. 

Zaufaliśmy marce Dell i wielokrotnie przekonaliśmy się, że był to najlepszy wybór. Producent udowodnił, że jest w stanie stworzyć produkty dostosowane do potrzeb użytkowników zarówno z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Seria profesjonalna monitorów jest tego najlepszym przykładem, gdyż sprawdzi się równie dobrze w domach i biurach fachowców odpowiedzialnych za ważne procesy służbowe. 

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy dopasować odpowiedni monitor. Zapraszamy do kontaktu!