Filtruj według

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Typ panela LCD

Typ panela LCD

Rozdzielczość natywna

Rozdzielczość natywna

Jasność

Jasność

Monitory Dell Seria E - ekonomiczne

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

W Twojej firmie komputer służy do zakupów, księgowości lub prostych czynności administracyjnych, np. dodawania produktów do sklepu internetowego? W takim razie monitory Dell z serii E (ekonomicznej), są doskonałym wyborem dla Twoich zastosowań. Nie przepłacaj za dużo mocniejszy i zaawansowany sprzęt, jeśli nie wykorzystasz większości jego potencjału.

Gwarantujemy najlepsze konstrukcje od renomowanego producenta sprzętu komputerowego znanego na całym świecie – marki Dell. Posiadamy ponad 20-letnią tradycję, dzięki której możemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości obsługi i doświadczenie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie asortymentu zapraszamy serdecznie do kontaktu – załoga Gigam.pl odpowie na wszystkie wiadomości i pomoże dopasować narzędzia. 

Ekonomiczne monitory do domu

Kiedy komputer służy do korzystania z portali społecznościowych i okazjonalnego oglądania filmów, konsumenci nie potrzebują rozbudowanych rozwiązań. Monitory ekonomiczne firmy Dell są perfekcyjnym wyborem łączącym ze sobą świetne podzespoły z atrakcyjną ceną i minimalistycznym designem. 

Gdyby jednak brak dodatkowych złącz stanowił problem, warto sprawdzić ofertę monitorów konsumenckich.

Proste rozwiązania biurowe

Gdy pracownicy odpowiedzialni są za mało wymagające czynności i nie potrzebują dostępu do wysokiej jakości grafiki, ekonomiczne modele monitorów sprawdzą się doskonale. Dla firmy jest to świetny sposób na znalezienie dodatkowych oszczędności, nie rezygnując z satysfakcjonującego asortymentu od najbardziej renomowanego producenta na świecie. 

Podczas inwestycji warto zwrócić uwagę na:

przekątną ekranu, 

format obrazu, 

rozdzielczość natywną,

typ panela LCD.

Monitory ekonomiczne zazwyczaj oferują jasność między 200-250 cd/m2 i czasem reakcji matrycy na poziomie 5 ms. 

Dysponujemy produktami w rozmiarach od 17, do 24 cali. Nie posiadają one jednak dodatkowych wejść/wyjść (np. USB lub mini-jack), z pomocą których można podłączyć akcesoria (np. myszki, klawiatury lub niewielkie zestawy głośników). Do najpopularniejszych dostępnych rozdzielczości zaliczamy Full HD, lecz w tej kategorii znajdują się również mniej standardowe rozwiązania, np. 1280 x 1024 pikseli lub 1600 x 900 pikseli. 

Wszystkie komponenty dostępne w sklepie Gigam.pl są nowie, oryginalne i posiadają certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie oraz klasie. Należą do nich m.in. ENERGY STAR, EPEAT Silver, TCO, RoHS, TUV. Dell to światowa marka, ciesząca się uznaniem wielu milionów specjalistów – wierzymy, że spełni również Twoje oczekiwania w 100-procentach.