Komputery stacjonarne Dell XPS

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Oczekujesz najwyższej jakości? Szybkość, wydajność i niezawodność jest istotna dla wszystkich użytkowników komputerów. Seria Dell XPS to perfekcyjny wybór dla specjalistów, którzy potrzebują dużej mocy obliczeniowej. Graficy, osoby odpowiedzialne za montaż wideo, realizatorzy dźwięku, projektanci i inżynierowie często wykorzystują w swojej pracy rozbudowane i wymagające aplikacje. Sprzęt do użytku domowego nie poradziłby sobie z płynną i efektywną realizacją powierzonych zadań, co negatywnie odbiłoby się na efektach i wydajności. 

Realizacja zadań wymagających precyzji nie musi być trudna. Korzystając z narzędzi klasy premium, specjaliści otrzymują maksymalny poziom satysfakcji. Nowoczesny procesor i duża ilość pamięci RAM zapewnią płynność w czasie użytkowania wielu wątków, natomiast pojemny dysk twardy pozwoli wykorzystywać niezbędne materiały w trybie offline. Pozostałe komponenty zagwarantują wysoki poziom obrazu i dźwięku. 

Komputery stacjonarne Dell XPS charakteryzują się dbałością o detale. Ich nowoczesny, surowy i minimalistyczny design doskonale będzie komponować się z eleganckim biurem i miejscem pracy szanowanych specjalistów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych materiałów konstrukcja jest trwała i niezawodna. 

Dell XPS oferuje wyjątkowo cichą pracę z niską temperaturą. Obudowa Tower z dużą ilością bocznych otworów wentylacyjnych wspiera przepływ powietrza, dzięki czemu podzespoły działają zgodnie ze specyfikacjami termicznymi – nawet na maksymalnym obciążeniu. Konstruktorzy Dell poddali projekt XPS wielu rygorystycznym testom. Użytkownicy więc mogą spać spokojnie i cieszyć się swoją inwestycją. 

Przykładowa konfiguracja Dell XPS 8930:

procesor i7-8700 o częstotliwości 3,2 - 4,6 GHz

16 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 64 GB), 

system operacyjny Windows 10 Pro,

dysk SSD o pojemności 256 GB,

dysk HDD o pojemności 2 TB,

system operacyjny Windows 10,

karta graficzna NVIDIA GeFroce GTX 1060. 

Obudowa komputera została wyposażona w 11 portów USB! Są to gniazda 2.0, 3.0. 3.1 Gen 1 i typu C. Nie trzeba więc obawiać się o kompatybilność i szybkość transferu danych z dodatkowymi komponentami, np. bezprzewodową klawiaturą, myszką lub zewnętrznym dyskiem twardym.

Seria Dell XPS została stworzona z myślą o potrzebach i oczekiwaniach najbardziej wymagających klientów. Są to komputery wyposażone w podzespoły z najwyższej półki, pozostawiające dodatkowe pole rozwoju. Istnieje wiele ciekawych możliwości konfiguracji, więc jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania, zespół naszych specjalistów z przyjemnością odpowie na wszystkie wiadomości i pomoże dokonać wyboru.