Filtruj według

Model procesora

Model procesora

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

System operacyjny

System operacyjny

Model

Model

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Typ zainstalowanego dysku

Typ zainstalowanego dysku

Komputery stacjonarne Dell Precision

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Aktywne filtry

Komputery stacjonarne Dell PRECISION, to niezrównana wydajność w dobrej cenie. Dzięki tej serii możesz zyskać dostęp do największych możliwości, bez zbytniego uszczuplania budżetu twojej firmy. To najpotężniejsze komputery stacjonarne w katalogu DELL, gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, jak tworzenie wirtualnej rzeczywistości. Zapewniają to profesjonalne karty graficzne AMD Radeon™ Pro i NVIDIA® Quadro® nowej generacji. Ogromna moc obliczeniowa, to doskonałe narzędzie pracy, dla projektantów i grafików oraz wszystkich przetwarzających duże ilości danych. Dostęp do nich nigdy nie był szybszy i bezpieczniejszy, dzięki dyskom SSD. Komputery te wyposażone w technologię Dell Reliable Memory Technology stale mapującą dyski w poszukiwaniu błędów i zapewniającą stałą ochronę firmowych danych.

Stacja robocze DELL PRECISION  mają nową konstrukcję, która jest o 23% mniejsza w porównaniu z poprzednią generacją, co sprawia, że są jeszcze łatwiejsze w rozbudowie i zajmują jeszcze mniej miejsca. 

Obudowy wykonane są z najlepszych materiałów konstrukcyjnych i wyróżniają się najwyższym standardom wykonania, a dostęp do list i portów jest jeszcze łatwiejszy. Do wyboru jest również zewnętrzny filtr przeciwpyłowy skutecznie chroniący wewnętrzne komponenty systemu i zapobiegający ich uszkodzeniu. Dlatego sprawdzają się one nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również w trudniejszych warunkach.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu Dell Precision Optimizer Premium uczącego się sposobów działania aplikacji, można stale zwiększać wydajności komputera. Na podstawie uczenia maszynowego stale usprawnia on i optymalizuje procesy zachodzące podczas pracy, aby podnosić wydajność w zakresie wskazanym przez pracownika. To przyszłość, która razem z komputerami DELL PRECISION zawita do Twojej firmy. Już dziś sprawdź naszą ofertę.

Przykładowe konfiguracje:

1. Komputer Dell Precision T3630 MT 460W i5-8600 16GB 256GB_SSD+1TB 

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Model Precision: T3630

2. Komputer Dell Precision T3630 MT 460W i7-8700 16GB 256GB_SSD+2TB

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Model Precision: T3630

3. Komputer Dell Precision T5820 MT Xeon W-2123 32GB 256GB_SSD

Model procesora: Intel Xeon /Quad-Core/ 

Zainstalowana pamięć RAM: 32 GB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 256 GB 

Typ zainstalowanego dysku: SSD M.2 

Model Precision: T5820

Ultra nowoczesne stacje robocze dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

W przypadku Serii DELL Precision zachęcamy do indywidualnych zapytań. Zapewniamy optymalną konfiguracje, atrakcyjne ceny specjalne pod konkretne projekty i dobór maszyn do każdych potrzeb.