Filtruj według

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

Model

Model

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Typ zainstalowanego dysku

Typ zainstalowanego dysku

Komputery stacjonarne Dell Precision

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Komputery stacjonarne Dell PRECISION, to niezrównana wydajność w dobrej cenie. Dzięki tej serii możesz zyskać dostęp do największych możliwości, bez zbytniego uszczuplania budżetu twojej firmy. To najpotężniejsze komputery stacjonarne w katalogu DELL, gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, jak tworzenie wirtualnej rzeczywistości. Zapewniają to profesjonalne karty graficzne AMD Radeon™ Pro i NVIDIA® Quadro® nowej generacji. Ogromna moc obliczeniowa, to doskonałe narzędzie pracy, dla projektantów i grafików oraz wszystkich przetwarzających duże ilości danych. Dostęp do nich nigdy nie był szybszy i bezpieczniejszy, dzięki dyskom SSD. Komputery te wyposażone w technologię Dell Reliable Memory Technology stale mapującą dyski w poszukiwaniu błędów i zapewniającą stałą ochronę firmowych danych.

Stacja robocze DELL PRECISION  mają nową konstrukcję, która jest o 23% mniejsza w porównaniu z poprzednią generacją, co sprawia, że są jeszcze łatwiejsze w rozbudowie i zajmują jeszcze mniej miejsca. 

Obudowy wykonane są z najlepszych materiałów konstrukcyjnych i wyróżniają się najwyższym standardom wykonania, a dostęp do list i portów jest jeszcze łatwiejszy. Do wyboru jest również zewnętrzny filtr przeciwpyłowy skutecznie chroniący wewnętrzne komponenty systemu i zapobiegający ich uszkodzeniu. Dlatego sprawdzają się one nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również w trudniejszych warunkach.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu Dell Precision Optimizer Premium uczącego się sposobów działania aplikacji, można stale zwiększać wydajności komputera. Na podstawie uczenia maszynowego stale usprawnia on i optymalizuje procesy zachodzące podczas pracy, aby podnosić wydajność w zakresie wskazanym przez pracownika. To przyszłość, która razem z komputerami DELL PRECISION zawita do Twojej firmy. Już dziś sprawdź naszą ofertę.

Przykładowe konfiguracje:

1. Komputer Dell Precision T3630 MT 460W i5-8600 16GB 256GB_SSD+1TB 

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Model Precision: T3630

2. Komputer Dell Precision T3630 MT 460W i7-8700 16GB 256GB_SSD+2TB

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Model Precision: T3630

3. Komputer Dell Precision T5820 MT Xeon W-2123 32GB 256GB_SSD

Model procesora: Intel Xeon /Quad-Core/ 

Zainstalowana pamięć RAM: 32 GB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 256 GB 

Typ zainstalowanego dysku: SSD M.2 

Model Precision: T5820

Ultra nowoczesne stacje robocze dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

W przypadku Serii DELL Precision zachęcamy do indywidualnych zapytań. Zapewniamy optymalną konfiguracje, atrakcyjne ceny specjalne pod konkretne projekty i dobór maszyn do każdych potrzeb.