Filtruj według

Model procesora

Model procesora

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

System operacyjny

System operacyjny

Model

Model

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Typ zainstalowanego dysku

Typ zainstalowanego dysku

Komputery stacjonarne Dell Optiplex

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-12 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Seria OPTIPLEX, to seria komputerów stacjonarnych przeznaczona zarówno do pracy, jak i użytku domowego. Dużą zaletą tych komputerów jest ich różnorodność, pozwalająca na bardzo szeroki wybór podzespołów i praktycznie dowolną konfigurację. Dzięki temu znajdują one zastosowanie zarówno w prostych pracach biurowych, ale też w obsłudze skomplikowanych procesów np. renderowaniu grafiki,  oraz innych zastosowań wymagających dużej mocy obliczeniowej. Komputery OPTIPLEX, to 25 lat doświadczenia firmy DELL, w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań pod kątem potrzeb klientów poprzez stałe dostosowywanie się do ich stylu pracy. To również szeroka gama możliwości. 

Komputery stacjonarne DELL OPTIPLEX dostępne są zarówno w standardowych obudowach tower, jak i wersjach micro oraz All in One. Te ostatnie to świetne rozwiązanie dla wszystkich szukających zarówno wygodnych, jak i ergonomicznych rozwiązań, zajmujących mniej miejsca niż standardowe komputery osobiste. Komputery all in one  DELL, to również nowoczesny wygląd, który na pewno spodoba się pracownikom, a samemu miejscu pracy nada unikalnego wyglądu. 

Standardowo komputery OPTIPLEX wyposażone są w system Windows 10 Pro, jest to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezproblemowej pracy o wielu zastosowaniach. To najpopularniejszy obecnie system operacyjny, co gwarantuję, że środowisko pracy będzie kompatybilne z większością programów i rozwiązań stosowanych w biznesie. Komputery korzystają z procesorów Intel ósmej generacji, ulepszonej, najszybszej i najwydajniejszej na rynku pamięci DDR4 o częstotliwości 2666 MHz, oraz szybkich dysków SSD, co pozwala uwolnić ich pełny potencjał podczas pracy. Dodatkowo komputery wyposażone są w układ TPM 2.0, czujnik naruszenia obudowy oraz oprogramowanie Dell Data Security co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Przykładowe konfiguracje:

Komputer Dell OptiPlex 5250 AIO 21,5'' FHD MT i5-7500 8GB 256GB_SSD (All in one)

Zainstalowana pamięć RAM: 8192 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 256 GB SSD 

Model: OptiPlex 5250

2. Komputer Dell Optiplex 3060 SFF i3-8100 8GB 256GB_SSD

Zainstalowana pamięć RAM: 8192 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 256 GB 

Typ zainstalowanego dysku: SSD M.2 

Model Optiplex: 3060

3. Komputer Dell OptiPlex 7460 AIO 23,8'' FHD i7-8700 16GB 512GB_SSD

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 512 GB 

Typ zainstalowanego dysku: SSD M.2 

Model OptiPlex: 7460