Filtruj według

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

Model

Model

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Typ zainstalowanego dysku

Typ zainstalowanego dysku

Komputery stacjonarne Dell Vostro

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Seria komputerów DELL VOSTRO odznacza się wydajnymi podzespołami i optymalną budową. Wybierane są one najczęściej przez profesjonalistów wykonujących swoje zadania w budynku przedsiębiorstwa lub w domowym biurze. Każdy biznesowy komputer PC wchodzący w skład tej rodziny zapewnia optymalne warunki do bardziej i mniej podstawowych zastosowań w małych i średnich firmach – zarówno w zakresie wydajności, jak i ergonomii. W komputerach stacjonarnych DELL VOSTRO szybkie procesory Intel Core i duża ilość pamięci RAM mogą być z powodzeniem wykorzystane do projektowania, prac biurowych i przetwarzania danych. Cena komputerów PC z serii DELL jest konkurencyjna i oscyluje w granicach 2000-3000 złotych. Za taką cenę, nawet w małej i średniej firmie, możesz korzystać ze standardu wyznaczonego przez firmę DELL. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się również droższe modele. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać komputer odpowiedni dla Twojej firmy. Komputery VOSTRO to dobra inwestycja, która zapewni Twojej firmie przewagę na rynku.

Dostępne u nas komputery stacjonarne Dell VOSTRO możesz dowolnie zmodyfikować pod względem konfiguracji i wyposażyć je w mocniejszy procesor, większy dysk twardy, czy więcej pamięci RAM. W odróżnieniu od niektórych laptopów. Komputery PC można modyfikować już po zakupie. Dlatego mogą zmieniać się wraz ze zmianą obowiązków służbowych, czy nowych wymagań wobec pracowników i sprzętu. Pozwala to dostosowywać się do potrzeb Twojej firmy.

Jeśli szukasz stacjonarnych komputerów firmowych, w konkurencyjnej cenie i wyjątkowej jakości, to seria VOSTRO jest dla Ciebie. Komputery PC VOSTRO pozwalają na bezpieczne przechowywanie danych w firmie, dlatego doskonale sprawdzają się w pracach z danymi wrażliwymi, jak również w urzędach i instytucjach. Dzięki dobrym osiągom i możliwością modyfikacji, możesz dostosować je do swoich potrzeb.

Przykładowe konfiguracje:

Komputer Dell Vostro 3470 SFF i3-8100 4GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć: RAM 4096 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3470

2. Komputer Dell Vostro 3670 MT i5-8400 16GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć: RAM 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3670

3. Komputer Dell Vostro 3470 SFF i7-8700 16GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3470

Idealne rozwiązania dla domu i biura.

Komputery stacjonarne Vostro zostały zaprojektowane z myślą o sprawniejszej pracy — są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ dyski twarde o pojemności do 2 TB, wiele gniazd rozszerzeń na potrzeby modernizacji i opcjonalną oddzielną kartę graficzną z 2 GB pamięci. Oto niezawodna technologia, która pozwala wydajnie i szybko pracować.