Filtruj według

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

System operacyjny

System operacyjny

Model

Model

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Typ zainstalowanego dysku

Typ zainstalowanego dysku

Komputery stacjonarne Dell Vostro

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Seria komputerów DELL VOSTRO odznacza się wydajnymi podzespołami i optymalną budową. Wybierane są one najczęściej przez profesjonalistów wykonujących swoje zadania w budynku przedsiębiorstwa lub w domowym biurze. Każdy biznesowy komputer PC wchodzący w skład tej rodziny zapewnia optymalne warunki do bardziej i mniej podstawowych zastosowań w małych i średnich firmach – zarówno w zakresie wydajności, jak i ergonomii. W komputerach stacjonarnych DELL VOSTRO szybkie procesory Intel Core i duża ilość pamięci RAM mogą być z powodzeniem wykorzystane do projektowania, prac biurowych i przetwarzania danych. Cena komputerów PC z serii DELL jest konkurencyjna i oscyluje w granicach 2000-3000 złotych. Za taką cenę, nawet w małej i średniej firmie, możesz korzystać ze standardu wyznaczonego przez firmę DELL. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się również droższe modele. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać komputer odpowiedni dla Twojej firmy. Komputery VOSTRO to dobra inwestycja, która zapewni Twojej firmie przewagę na rynku.

Dostępne u nas komputery stacjonarne Dell VOSTRO możesz dowolnie zmodyfikować pod względem konfiguracji i wyposażyć je w mocniejszy procesor, większy dysk twardy, czy więcej pamięci RAM. W odróżnieniu od niektórych laptopów. Komputery PC można modyfikować już po zakupie. Dlatego mogą zmieniać się wraz ze zmianą obowiązków służbowych, czy nowych wymagań wobec pracowników i sprzętu. Pozwala to dostosowywać się do potrzeb Twojej firmy.

Jeśli szukasz stacjonarnych komputerów firmowych, w konkurencyjnej cenie i wyjątkowej jakości, to seria VOSTRO jest dla Ciebie. Komputery PC VOSTRO pozwalają na bezpieczne przechowywanie danych w firmie, dlatego doskonale sprawdzają się w pracach z danymi wrażliwymi, jak również w urzędach i instytucjach. Dzięki dobrym osiągom i możliwością modyfikacji, możesz dostosować je do swoich potrzeb.

Przykładowe konfiguracje:

Komputer Dell Vostro 3470 SFF i3-8100 4GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć: RAM 4096 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3470

2. Komputer Dell Vostro 3670 MT i5-8400 16GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć: RAM 16384 MB 

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3670

3. Komputer Dell Vostro 3470 SFF i7-8700 16GB 1TB DVDRW 5in1 Intel UHD630

Zainstalowana pamięć RAM: 16384 MB

System operacyjny: Windows 10 Pro 

Pojemność dysku: 1 TB 

Typ zainstalowanego dysku: SATA 

Model Vostro: 3470

Idealne rozwiązania dla domu i biura.

Komputery stacjonarne Vostro zostały zaprojektowane z myślą o sprawniejszej pracy — są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ dyski twarde o pojemności do 2 TB, wiele gniazd rozszerzeń na potrzeby modernizacji i opcjonalną oddzielną kartę graficzną z 2 GB pamięci. Oto niezawodna technologia, która pozwala wydajnie i szybko pracować.