Filtruj według

Model procesora

Model procesora

Pojemność dysku HDD

Pojemność dysku HDD

Napęd optyczny

Napęd optyczny

Zainstalowana pamięć RAM

Zainstalowana pamięć RAM

Przekątna ekranu

Przekątna ekranu

Maksymalna rozdzielczość ekranu

Maksymalna rozdzielczość ekranu

System operacyjny

System operacyjny

Model

Model

Pojemność dysku SSD

Pojemność dysku SSD

Laptopy Dell Precision

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-12 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Stacje robocze Dell PRECISION od ponad 20 lat spełniają oczekiwania twórców i projektantów. Nowe, bardzo wydajne mobilne stacje robocze Dell Precision są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ oraz Intel® Xeon®, a także profesjonalne karty graficzne nowej generacji, dzięki czemu oferują najwyższą wydajność, mobilność i długi czas pracy na baterii. Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia urządzeń końcowych, takie jak pełne szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i doskonała ochrona przed złośliwym oprogramowaniem.

Każdy profesjonalista czasem musi realizować swoje zadania w podróży, podczas wyjazdu lub poza biurem. Laptopy z serii Dell PRECISION zostały stworzone z myślą o grupie specjalistów z określonymi i bardzo wysokimi oczekiwaniami. Są one wyposażone w komponenty z najwyższej półki. Gwarantują nie tylko płynną i bezproblemową pracę, ale także wystarczająco dużo mocy obliczeniowej, by poradzić sobie z zaawansowanym oprogramowaniem. 

Dell PRECISION przedstawiany jest jako rewolucja w świecie technologii i dowód na to, że sprzęt mobilny może dorównywać jednostką stacjonarnym. Jeszcze do niedawna komputery i laptopy o podobnych parametrach potrafiły kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Obecnie są one na wyciągnięcie ręki każdego przedsiębiorcy. Sam przekonaj się o tym, że porządna stacja robocza jest w stanie poprawić osiągi Twojej działalności! 

Dla kogo powstał Dell PRECISION? Jest to seria dedykowana osobom odpowiedzialnym za projekty graficzne, wideo, realizację dźwięku, dla, architektów, projektantów i inżynierów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by inni fachowcy lub freelancerzy wybierali model PRECISION. Jeżeli chcą oni być pewni swojego sprzętu w każdej sytuacji, to taka inwestycja będzie dla nich doskonałym wyborem. 

Konfiguracja Dell Precision M3530:

procesor i7-8750H o prędkości 2,2 – 4,1 GHz,

dysk SSD 512 GB,

dysk HDD 2 TB,

16 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 32 GB),

karta graficzna NVIDIA Quadro P600,

4 GB pamięci wideo GDDR5,

rozdzielczość Full HD,

wagę 2,03 kg,

system operacyjny Windows 10 Pro.

Konfiguracja Dell Precision 7530:

procesor i9-8950H o prędkości 2,9 GHz,

12 GB podręcznej pamięci CACHE,

32 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 64 GB),

dysk SSD 512 GB,

rozdzielczość 3840 x 2160,

karta graficzna NVIDIA Quadro P3200,

zainstalowana pamięć wideo 6 GB,

czytnik linii papilarnych,

system operacyjny Windows 10,

waga 2,6 kg. 

Jak widać seria Dell PRECISION, została stworzona z myślą o klientach premium. Jeżeli Ty również chcesz należeć do tej elitarnej grupy, nie może zabraknąć w Twoim wyposażeniu takiego komputera mobilnego. Chcesz otrzymać gwarancję, że inwestycja będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością poznają wszystkie indywidualne potrzeby użytkowników i pomogą wybrać model, który spełni te oczekiwania. Gigam.pl to ponad 20-letnie doświadczenie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy się z nami skontaktować!